Rooster 2020-2021 alle lessen

Locaties:
MGR = Monseigneur van de Weteringstraat 13a
DP19 = Domplein 4 zaal 19
DP20 = Domplein 4 zaal 20
DPTZ = Domplein 4 Torenzaal
CC = Cultuurcampus Vleuterweide

Lestarieven:
Jonger dan 21 jaar gemiddeld €10 per uur
Vanaf 21 jaar gemiddeld €11 à €12 per uur

Kortingsmogelijkheden:
Jeugdfonds Cultuur
10% Studentenkorting
10% U-paskorting en U-pasbudget
10% Kwantum- en familiekorting
10% Seizoenskorting telt op bij evt andere korting

Download het hele rooster als pdf: DCU rooster versie jan 2021

* = les zit vol, informeer via info@dcu.nl of er plek is

Maandag
Tijd Dansstijl Niveau Leeftijd Locatie Docent
9:30-10:30 Dansconditie* alle niveaus 18+ Mgr Lenna
10:30-11:45 Modern* beginners 18+ Mgr Lenna
11:45-13:00 Modern dansconditie* alle niveaus 18+ Mgr Lenna
15:00-15:45 Kleuterdans alle niveaus 4-6 Mgr Hanna
15:45-16:45 Kinderdans alle niveaus 6-8 Mgr Hanna
16:45-18:00 Selectieklas min half gev 8-11 Mgr Hanna
17:45-19:00 Modern beginners 18+ DP 0.20 Marlieke
18:30-19:45 Modern Limón* beg met erv 18+ Mgr Lorenzo
19:15-20:15 Jazz Workout alle niveaus 40+ DP 0.19 Stephanie
19:30-21:00 Productiegroep Moderne Theaterdans* gevorderd 18+ DP 0.20 Marlieke
19:45-21:00 Modern Limón* half gev 18+ Mgr Lorenzo
20:15-21:30 Jazz * gevorderd 18+ DP 0.19 Stephanie
21:00-22:15 Modern Limón-Based en Compositie gevorderd 18+ Mgr Lorenzo
21:30-22:00 Musicaldans* gevorderd 18+ DP 0.19 Stephanie
Dinsdag
Tijd Dansstijl Niveau Leeftijd Locatie Docent
09:00-10:00 Pilates beginners 18+ Mgr Petra
10:00-11:00 Dansconditie alle niveaus 40+ DP 0.19 Laisvie
10:00-11:00 Pilates half gev 18+ Mgr Petra
11:15-12:45 Klassiek Ballet vergev/prof 18+ Mgr Alfredo
16:00-17:00 Modern half gev 10-12 DP 0.19 Stacey
16:30-17:15 Pilates - Floor - Barre alle niveaus 18+ DP 0.20 Jacqueline
17:00-18:15 Modern half gev 12-16 DP 0.19 Stacey
17:15-18:30 Klassiek Ballet half gev 18+ DP 0.20 Jacqueline
17:15-18:30 Klassiek Ballet half gev 18+ Mgr Tomomi
18:15-19:15 Afro Contemporary beginners 18+ DP 0.19 Stacey
18:30-19:45 Klassiek Ballet* gevorderd 18+ Mgr Tomomi
18:30-19:00 Spitzen half gev 18+ DP 0.20 Jacqueline
19:00-20:15 Modern Cunningham-Based beginners 18+ DP 0.20 Lorenzo
19:15-20:30 Jazz* half gev 18+ DP 0.19 Stacey
19:45-21:00 Modern Jazz* beginners 18+ Mgr Kiki
20:15-21:30 Modern Cunningham-Based half gev/gev 18+ DP 0.20 Lorenzo
20:30-21:45 Modern Jazz* half gev 18+ DP 0.19 Stacey
21:00-22:15 Modern jazz* half gev 18+ Mgr Kiki
Woensdag
Tijd Dansstijl Niveau Leeftijd Locatie Docent
09:00-09:45 Peuterdans met ouder alle niveaus 2-3 Mgr Hanna
09:45-10:30 Peuterdans zonder ouder alle niveaus 3-4 Mgr Hanna
14:30-15:15 Kleuterdans alle niveaus 4-6 DP 0.20 Stephanie
15:15-16:15 Kinderdans alle niveaus 6-8 DP 0.20 Stephanie
16:15-17:15 Modern / Klassiek half gev 8-10 DP 0.20 Stephanie
17:00-18:15 Klassiek ballet vergev/prof 18+ Mgr Nicolas
17:00-18:00 Streetdance / Hiphop alle niveaus 7-10 CC 0.6 Tamara
17:15-18:15 Klassiek Ballet beginners 16+ DP 0.19 Jacqueline
18:15-19:45 Modern Europees vergev/prof 18+ Mgr Marlieke
18:30-19:45 Afro Dance * beginners 18+ DP TZ Eva
18:30-19:30 Klassiek Ballet * beg met erv 18+ DP 0.19 Jacqueline
18:45-20:00 Klassiek Ballet half gev 16+ DP 0.20 Nicolas
19:30-20:45 Klassiek Ballet * half gev 18+ DP 0.19 Jacqueline
19:45-21:00 Afro Contemporary half gev 18+ DP TZ Eva
19:45-21:00 Modern Europees* gevorderd 18+ Mgr Marlieke
20:00-21:15 Floorwork alle niveaus 18+ DP 0.20 Laisvie
20:45-22:00 Modern* gevorderd 18+ DP 0.19 Jacqueline
21:00-22:15 Modern Europees half gev 18+ Mgr Marlieke
Donderdag
Tijd Dansstijl Niveau Leeftijd Locatie Docent
09:30-10:30 Klassiek Ballet beginners 18+ Mgr Tomomi
10:30-11:45 Klassiek Ballet half gev 18+ Mgr Tomomi
11:00-12:00 Dansconditie 65+ alle niveaus 65+ DP 0.19 Trudy
16:00-17:00 Hiphop / Streetdance beginners 10-12 DP 0.19 Caty
16:00-17:00 Modern beginners 10-12 Mgr Juultje
17:00-18:30 Dance On Stage* min half gev 12-16 DP 0.19 Caty
17:00-18:15 Dance On Stage half gev 12-16 Mgr Juultje
18:30-20:00 Dance On Stage* min half gev 14-25 DP 0.20 Caty
18:30-19:45 Modern beg/half gevorderd 18+ Mgr Juultje
18:45-20:00 Klassiek Ballet * gevorderd 18+ DP 0.19 Jacqueline
19:45-21:00 Modern Europees* half gev 18+ Mgr Juultje
20:00-20:30 Spitzen min half gev 18+ DP 0.19 Jacqueline
20:30-21:45 Klassiek Ballet * half gev 18+ DP 0.19 Jacqueline
21:00-22:15 Modern Europees beginners 18+ Mgr Juultje
Vrijdag
Tijd Dansstijl Niveau Leeftijd Locatie Docent
08:30-09:30 Dansconditie* half gev 18+ Mgr Wijnand
09:30-10:30 Dansconditie* half gev 18+ Mgr Wijnand
10:30-11:45 Dansconditie* gevorderd 18+ Mgr Wijnand
16:15-17:15 Dansmix alle niveaus 6-8 Mgr Tamara
16:30-17:15 Breakdance alle niveaus 6-9 DP 0.19 Miquel
16:30-17:30 Streetdance alle niveaus 8-10 DP 0.20 Rosanne
17:15-18:15 Breakdance alle niveaus 9-12 DP 0.19 Miquel
17:15-18:15 Dansmix alle niveaus 8-10 Mgr Tamara
17:30-18:45 Urban Contemporary alle niveaus 16+ DP 0.20 Rosanne
18:15-19:15 Breakdance alle niveaus 13-17 DP 0.19 Miquel
18:45-20:00 Fusion jazz, mod, urban Vervallen beginners 18+ DP 0.20 Rosanne
19:00-20:15 Modern Jazz, Horton half gev/gev 18+ Mgr Michael
20:15-21:15 Vogue - NIEUW - alle niveaus 16+ Mgr Michael
Zaterdag
Tijd Dansstijl Niveau Leeftijd Locatie Docent
09:00-09:45 Kleuterdans alle niveaus 4-6 CC 0.6 Tamara
09:05-10:05 Peuterdans met ouder alle niveaus 2-3 CC 0.7 Anne Marie
09:15-10:00 Peuterdans zonder ouder alle niveaus 3-4 Mgr Nancy
09:45-10:45 Dansmix alle niveaus 6-8 CC 0.6 Tamara
09:45-10:30 Kleuterdans alle niveaus 4-6 DP 0.20 Linde Baars
10:00-10:45 Kleuterdans alle niveaus 4-5 Mgr Nancy
10:05-10:50 Peuterdans zonder ouder alle niveaus 3-4 CC 0.7 Anne Marie
10:45-11:45 Dansmix alle niveaus 8-10 CC 0.6 Tamara
10:45-11:30 Kleuterdans alle niveaus 5-6 Mgr Nancy
10:30-11:30 Pilates Essentials -NIEUW- beginners 18+ CC 0.7 Anne Marie
11:30-12:30 Kinderdans alle niveaus 6-8 Mgr Nancy
11:45-12:45 Dansmix alle niveaus 10-12 CC 0.6 Tamara
Zondag
Tijd Dansstijl Niveau Leeftijd Locatie Docent
10:00-11:15 Modern beginners 18+ Mgr Juultje
11:15-12:30 Modern Jazz gevorderd 18+ Mgr Juultje
13:00-15:30 Het Danstraject min half gev 12-18 Mgr Hanna