Rooster 2020-2021 kinderlessen

Locaties

MGR = Monseigneur van de Weteringstraat 13a
DP19 = Domplein 4 zaal 19
DP20 = Domplein 4 zaal 20
CC = Cultuurcampus Vleuterweide

Alle kinderlessen
Dag Tijd Stijl Niveau Leeftijd Locatie Docent inschrijven
Maandag
15:00 - 15:45 Kleuterdans  alle niveaus 4-6 jaar MGR Hanna vd Gaag inschrijven
15:45 - 16:45 Kinderdans  alle niveaus 6-8 jaar MGR Hanna vd Gaag inschrijven
16:45 - 18:00 Selectieklas - Leren, Creëren, Presenteren min. half gevorderd 8-12 jaar MGR Hanna vd Gaag inschrijven
Dinsdag
16:00 - 17:00 Modern half gevorderd 10-12 jaar DP20 Stacey Huijbers inschrijven
Woensdag
09:00 - 09:45 Dansen met je Kind alle niveaus 2-3 jaar MGR Hanna vd Gaag inschrijven
09:45 - 10:30 Peuterdans alle niveaus 2-3 jaar MGR Hanna vd Gaag inschrijven
14:30 - 15:15 Kleuterdans alle niveaus 4-6 jaar MGR Claudia Scaringella inschrijven
15:15 - 16:15 Kinderdans alle niveaus 6-8 jaar MGR Claudia Scaringella inschrijven
16:15 - 17:00 Kleuterdans alle niveaus 4-6 jaar CC Tamara Brusse inschrijven
17:00 - 18:00 Streetdance/Hiphop alle niveaus 7-10 jaar CC Tamara Brusse inschrijven
14:30 - 15:15 Kleuterdans alle niveaus 4-6 jaar DP19 Stephanie Bonnet inschrijven
15:15 - 16:15 Kinderdans alle niveaus 6-8 jaar DP19 Stephanie Bonnet inschrijven
16:15 - 17:15 Modern/Klassiek half gevorderd 8-10 jaar DP19 Stephanie Bonnet inschrijven
Donderdag
16:00 - 17:00 Modern beginners 10-12 jaar MGR Juultje Kranen inschrijven
16:00 - 17:00 Hiphop/Streetdance beginners 10-12 jaar DP19 Caty Wijmans inschrijven
Vrijdag
15:30 - 16:15 Kleuterdans alle niveaus 4-6 jaar MGR Tamara Brusse inschrijven
16:15 - 17:15 Dansmix alle niveaus 6-8 jaar MGR Tamara Brusse inschrijven
17:15 - 18:15 Dansmix alle niveaus 8-10 jaar MGR Tamara Brusse inschrijven
16:15 - 17:15 Breakdance alle niveaus 7-9 jaar DP20 Miquel Kapel inschrijven
17:15 - 18:15 Breakdance alle niveaus 10-12 jaar DP20 Miquel Kapel inschrijven
15:30 - 16:30 Streetdance alle niveaus 8-10 jaar DP19 Rosanne Bakker inschrijven
16:30 - 17:30 Urban Mix alle niveaus 10-12 jaar DP19 Rosanne Bakker inschrijven
Zaterdag
09:15 - 10:00 Peuterdans alle niveaus 2-3 jaar MGR Nancy Kruytzer inschrijven
10:00 - 10:45 Kleuterdans alle niveaus 4-5 jaar MGR Nancy Kruytzer inschrijven
10:45 - 11:30 Kleuterdans alle niveaus 5-6 jaar MGR Nancy Kruytzer inschrijven
11:30 - 12:30 Kinderdans alle niveaus 6-8 jaar MGR Nancy Kruytzer inschrijven
09:00 - 09:45 Kleuterdans alle niveaus 4-6 jaar CC Tamara Brusse inschrijven
09:45 - 10:45 Dansmix alle niveaus 6-8 jaar CC Tamara Brusse inschrijven
10:45 - 11:45 Dansmix alle niveaus 8-10 jaar CC Tamara Brusse inschrijven
11:45 - 12:45 Dansmix alle niveaus 10-12 jaar CC Tamara Brusse inschrijven
09:00 - 09:45 Dansen met je Kind alle niveaus 2-3 jaar CC Nog onbekend inschrijven
09:45 - 10:30 Peuterdans alle niveaus 2-3 jaar CC Nog onbekend inschrijven
09:00 - 09:45 Peuterdans alle niveaus 2-3 jaar DP20 Nog onbekend inschrijven
09:45 - 10.:30 Kleuterdans  alle niveaus 4-6 jaar DP20 Nog onbekend inschrijven
Studio Monseigneur
Studio Domplein
Studio Cultuurcampus