Rooster 2020-2021 tienerlessen

Locaties

MGR = Monseigneur van de Weteringstraat 13a
DP19 = Domplein 4 zaal 19
DP20 = Domplein 4 zaal 20
DPTZ = Domplein 4 Torenzaal
CC = Cultuurcampus Vleuterweide

Alle tienerlessen
Dag Tijd Stijl Niveau Leeftijd Locatie Docent inschrijven
Maandag
16:45 - 18:00 Selectieklas: Leren, Creëren, Presenteren min. half gevorderd 8-12 jaar MGR Hanna vd Gaag inschrijven
Dinsdag
11:00 - 12:00 Inclusieve Dans met en zonder Handicap alle niveaus 16+ DP20 Laisvie Ochoa inschrijven
16:00 - 17:00 Modern half gevorderd 10-12 jaar DP20 Stacey Huijbers inschrijven
17:00 - 18:15 Modern half gevorderd 12-16 jaar  DP20 Stacey Huijbers inschrijven
16:15 - 17:15 Klassiek Ballet beginners 12-16 jaar  DP19 Jacqueline Back inschrijven
17:15 - 18:30 Klassiek Ballet beginners met ervaring 16-21 jaar DP19 Jacqueline Back inschrijven
18:30 - 19:00 Spitzen half gevorderd 16-21 jaar DP19 Jacqueline Back inschrijven
Woensdag
17:15 - 18:30 Selectieklas minimaal half gevorderd 11-16 jaar DP19 Stephanie Bonnet inschrijven
17:15 - 18:15 Klassiek Ballet beginners 16+ DP20 Jacqueline Back inschrijven
18:45 - 20:00 Choreography & New Media min. half gevorderd 16+ DP19 Laisvie Ochoa inschrijven
Donderdag
16:00 - 17:00 Modern beginners 10-12 jaar MGR Juultje Kranen inschrijven
17:00 - 18:15 Dance On Stage min. half gevorderd 12-16 jaar  MGR Juultje Kranen inschrijven
18:30 - 19:45 Klassiek Ballet beginners 12-16 jaar  MGR Juultje Kranen inschrijven
16:00 - 17:00 Hiphop/Streetdance beginners 10-12 jaar DP19 Caty Wijmans inschrijven
17:00 - 18:30 Dance On Stage min. half gevorderd 12-16 jaar  DP19 Caty Wijmans inschrijven
18:30 - 20:00 Dance On Stage min. half gevorderd 16-25 DP19 Caty Wijmans inschrijven
Vrijdag
17:15 - 18:15 Breakdance alle niveaus 10-12 jaar DP20 Miquel Kapel inschrijven
18:15 - 19:15 Breakdance alle niveaus 13-17 jaar DP20 Miquel Kapel inschrijven
16:30 - 17:30 Urban Mix alle niveaus 10-12 jaar DP19 Rosanne Bakker inschrijven
17:30 - 18:45 Urban Contemporary alle niveaus 16+ DP19 Rosanne Bakker inschrijven
Zaterdag
11:45 - 12.45 Dansmix alle niveaus 10-12 jaar CC Tamara Brusse inschrijven
11:00 - 12:00 Streetjazz alle niveaus 12-16 jaar  DP19 Stacey Huijbers inschrijven
Zondag
13:00 - 16:00 Het Danstraject - Danser Willen Worden min. half gevorderd 12-18 jaar  MGR div. docenten inschrijven
Studio Monseigneur
Studio Domplein
Studio Cultuurcampus