Rooster 2020-2021 volwassenen

Locaties

MGR = Monseigneur van de Weteringstraat 13a
DP19 = Domplein 4 zaal 19
DP20 = Domplein 4 zaal 20
DPTZ = Domplein 4 Torenzaal
CC = Cultuurcampus Vleuterweide

Alle volwassenen lessen
Dag Begintijd Stijl Niveau Leeftijd Locatie Docent inschrijven
Maandag
09:30 - 10:30 Dansconditie alle niveaus 18+ MGR Lenna Schouten inschrijven
10:30 - 11:45 Modern beginners 18+ MGR Lenna Schouten inschrijven
12:00 - 13:00 Ouderen Les beginners 60+ MGR Lenna Schouten inschrijven
18:30 - 19:45 Modern Limón-Based beginners met ervaring 18+ MGR Lorenzo Koppenaal inschrijven
19:45 - 21:00 Modern Limón-Based  half gevorderd 18+ MGR Lorenzo Koppenaal inschrijven
21:00 - 22:15 Modern Limón-Based en Compositie  gevorderd 18+ MGR Lorenzo Koppenaal inschrijven
19:15 - 20:15 Jazz Workout  alle niveaus 40+ DP19 Stephanie Bonnet inschrijven
20:15 - 21:30 Jazz gevorderd 18+ DP19 Stephanie Bonnet inschrijven
21:30 - 22:00 Musicaldans gevorderd 18+ DP19 Stephanie Bonnet inschrijven
17:15 - 18:30 Modern beginners 18+ DP20 Lenna Schouten inschrijven
18:30 - 20:00 Modern Danstraining vergevorderd/prof 18+ DP21 Lenna Schouten inschrijven
20:00 - 21:30 Productiegroep Moderne Theaterdans gevorderd 18+ DP22 Lenna Schouten inschrijven
Dinsdag
09:00 - 10:00 Pilates beginners 18+ MGR Petra van Nieuwburg inschrijven
10:00 - 11:00 Pilates half gevorderd 18+ MGR Petra van Nieuwburg inschrijven
14:15 - 15:45 Klassiek Ballet vergevorderd/prof 18+ MGR Alfredo Fernandez inschrijven
15:45 - 17:00 Dance From The Inside gevorderd 18+ MGR Alfredo Fernandez inschrijven
17:15 - 18:30 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ MGR Tomomi Murata inschrijven
18:30 - 19:45 Klassiek Ballet gevorderd 18+ MGR Tomomi Murata inschrijven
19:45 - 21:00 Modern Jazz beginners 18+ MGR Kiki Boot inschrijven
21:00 - 22:15 Modern Jazz half gevorderd 18+ MGR Kiki Boot inschrijven
10:00 - 11:00 Dansconditie alle niveaus 50+ DP20 Laisvie Ochoa inschrijven
11:00 - 12:00 Inclusieve Dans met en zonder Handicap alle niveaus 16+ DP20 Laisvie Ochoa inschrijven
18:15 - 19:15 Afro Contemporary beginners 18+ DP20 Stacey Huijbers inschrijven
19:15 - 20:30 Jazz half gevorderd 18+ DP20 Stacey Huijbers inschrijven
20:30 - 21:45 Modern Jazz half gevorderd 18+ DP20 Stacey Huijbers inschrijven
17:15 - 18:30 Klassiek Ballet beginners met ervaring 16-21 jaar DP19 Jacqueline Back inschrijven
18:30 - 19:00 Spitzen half gevorderd 16-21 jaar DP19 Jacqueline Back inschrijven
19:00 - 20:15 Modern Cunningham-Based beginners 18+ DP19 Lorenzo Koppenaal inschrijven
20:15 - 21:30 Modern Cunningham-Based half gevorderd 18+ DP19 Lorenzo Koppenaal inschrijven
Woensdag 
17:00 - 18:15 Klassiek Ballet vergevorderd/prof 18+ MGR Nicolas Rapaic inschrijven
18:15 - 19:45 Modern Europees vergevorderd/prof 18+ MGR Marlieke Burghout inschrijven
18:15 - 19:45 Modern Europees vergevorderd/prof 18+ MGR Marlieke Burghout inschrijven
18:15 - 19:45 Modern Europees vergevorderd/prof 18+ MGR Marlieke Burghout inschrijven
19:45 - 21:00 Modern Europees gevorderd 18+ MGR Marlieke Burghout inschrijven
21:00 - 22:15 Modern Europees  half gevorderd 18+ MGR Marlieke Burghout inschrijven
18:45 - 19:30 Feldenkrais alle niveaus 18+ DP19 Nicolas Rapaic inschrijven
19:30 - 20:45 Klassiek Ballet alle niveaus 18+ DP19 Nicolas Rapaic inschrijven
18:30 - 19:45 Afro Dance beginners 18+ DPTZ Eva Scherpenisse inschrijven
19:45 - 21:00 Afro Contemporary half gevorderd 18+ DPTZ Eva Scherpenisse inschrijven
21:00 - 22:15 Afro Bootcamp alle niveaus 18+ DPTZ Eva Scherpenisse inschrijven
17:15 - 18:15 Klassiek Ballet beginners 16+ DP20 Jacqueline Back inschrijven
18:45 - 19:45 Klassiek Ballet beginners met ervaring 18+ DP20 Jacqueline Back inschrijven
19:45 - 21:00 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ DP20 Jacqueline Back inschrijven
21:00 - 22:15 Modern gevorderd 18+ DP20 Jacqueline Back inschrijven
18:45 - 20:00 Choreography & New Media min. half gevorderd 16+ DP19 Laisvie Ochoa inschrijven
20:00 - 21:00 Floorwork beginners 18+ DP19 Laisvie Ochoa inschrijven
21:00 - 22:15 Floorwork half gevorderd 18+ DP19 Laisvie Ochoa inschrijven
Donderdag
09:30 - 10:30 Barre Floor Klassiek Ballet (conditie&houding) beginners 18+ MGR Tomomi Murata inschrijven
10:30 - 11:45 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ MGR Tomomi Murata inschrijven
19:45 - 21:00 Modern Europees half gevorderd 18+ MGR Juultje Kranen inschrijven
21:00 - 22:15 Modern Europees beginners 18+ MGR Juultje Kranen inschrijven
11:00 - 12:00 Ouderen alle niveaus 60+ DP20 Trudy van Velsen inschrijven
12:30 - 13:45 Dans voor Verstandelijk Beperkten alle niveaus 20+ DP20 Trudy van Velsen inschrijven
17:30 - 18:30 Pilates/Floor Barre alle niveaus 18+ DP20 Jacqueline Back inschrijven
18:45 - 20:00 Klassiek Ballet gevorderd 18+ DP20 Jacqueline Back inschrijven
20:00 - 20:30 Spitzen min. half gevorderd 18+ DP20 Jacqueline Back inschrijven
20:30 - 21:45 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ DP20 Jacqueline Back inschrijven
18:30 - 20:00 Dance On Stage min. half gevorderd 16-25 DP19 Caty Wijmans inschrijven
Vrijdag
09:00 - 10:00 Dansconditie half gevorderd 18+ MGR Wijnand Karel inschrijven
10:00 - 11:15 Dansconditie gevorderd 18+ MGR Wijnand Karel inschrijven
19:00 - 20:00 Modern Horton beginners 18+ MGR Michael Lubbers inschrijven
20:00 - 21:15 Modern Horton half gevorderd 18+ MGR Michael Lubbers inschrijven
11:30 - 12:30 Pilates alle niveaus 18+ DP20 Linda van Biljouw inschrijven
17:30 - 18:45 Urban Contemporary alle niveaus 16+ DP19 Rosanne Bakker inschrijven
18:45 - 20:00 Fusion 10xJazz, 10xModern, 10xUrban,  6xUrban Cont. beginners 18+ DP19 Rosanne Bakker inschrijven
20:00 - 21:15 Modern half gevorderd 18+ DP19 Rosanne Bakker inschrijven
Zaterdag
10:00 - 11:00 Urban Contemporary alle niveaus 18+ DP19 Stacey Huijbers inschrijven
Zondag
10:00 - 11:15 Modern beginners 18+ MGR Juultje Kranen inschrijven
11:15 - 12:30 Modern Jazz gevorderd 18+ MGR Juultje Kranen inschrijven
Studio Monseigneur
Studio Domplein