Rooster 2020-2021 volwassenen

Locaties

MGR = Monseigneur van de Weteringstraat 13a
DP19 = Domplein 4 zaal 19
DP20 = Domplein 4 zaal 20
DPTZ = Domplein 4 Torenzaal
CC = Cultuurcampus Vleuterweide

Alle volwassenen lessen

 

Dag Begintijd Stijl Niveau Leeftijd Locatie Docent inschrijven
Maandag
09:30 - 10:30 Dansconditie VOL alle niveaus 18+ MGR Lenna Schouten inschrijven
10:30 - 11:45 Modern VOL beginners 18+ MGR Lenna Schouten inschrijven
12:00 - 13:00 Ouderen Les Vervallen beginners 60+ MGR Lenna Schouten inschrijven
18:30 - 19:45 Modern Limón-Based beginners met ervaring 18+ MGR Lorenzo Koppenaal inschrijven
19:45 - 21:00 Modern Limón-Based VOL half gevorderd 18+ MGR Lorenzo Koppenaal inschrijven
21:00 - 22:15 Modern Limón-Based en Compositie  gevorderd 18+ MGR Lorenzo Koppenaal inschrijven
19:15 - 20:15 Jazz Workout  alle niveaus 40+ DP19 Stephanie Bonnet inschrijven
20:15 - 21:30 Jazz VOL gevorderd 18+ DP19 Stephanie Bonnet inschrijven
21:30 - 22:00 Musicaldans VOL gevorderd 18+ DP19 Stephanie Bonnet inschrijven
17:15 - 18:30 Modern beginners 18+ DP20 Lenna Schouten inschrijven
18:30 - 20:00 Modern Danstraining vergevorderd/prof 18+ DP20 Lenna Schouten inschrijven
20:00 - 21:30 Productiegroep Moderne Theaterdans gevorderd 18+ DP20 Lenna Schouten inschrijven
Dinsdag
09:00 - 10:00 Pilates beginners 18+ MGR Petra van Nieuwburg inschrijven
10:00 - 11:00 Pilates half gevorderd 18+ MGR Petra van Nieuwburg inschrijven
11:15 - 12:45 Klassiek Ballet vergevorderd/prof 18+ MGR Alfredo Fernandez inschrijven
15:45 - 17:00 Dance From The Inside Vervallen gevorderd 18+ MGR Alfredo Fernandez inschrijven
17:15 - 18:30 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ MGR Tomomi Murata inschrijven
18:30 - 19:45 Klassiek Ballet VOL gevorderd 18+ MGR Tomomi Murata inschrijven
19:45 - 21:00 Modern Jazz VOL beginners 18+ MGR Kiki Boot inschrijven
21:00 - 22:15 Modern Jazz VOL half gevorderd 18+ MGR Kiki Boot inschrijven
10:00 - 11:00 Dansconditie alle niveaus 50+ DP20 Laisvie Ochoa inschrijven
11:00 - 12:00 Inclusieve Dans met en zonder beperking alle niveaus 16+ DP20 Laisvie Ochoa inschrijven
18:15 - 19:15 Afro Contemporary beginners 18+ DP20 Stacey Huijbers inschrijven
19:15 - 20:30 Jazz half gevorderd 18+ DP20 Stacey Huijbers inschrijven
20:30 - 21:45 Modern Jazz half gevorderd 18+ DP20 Stacey Huijbers inschrijven
16:30 - 17:15 Pilates - Floor Barre alle niveaus 18+ DP20 Jacqueline Back inschrijven
17:15 - 18:30 Klassiek Ballet half gevorderd 16-21 jaar DP20 Jacqueline Back inschrijven
18:30 - 19:00 Spitzen half gevorderd 16-21 jaar DP20 Jacqueline Back inschrijven
19:00 - 20:15 Modern Cunningham-Based beginners 18+ DP19 Lorenzo Koppenaal inschrijven
20:15 - 21:30 Modern Cunningham-Based half gevorderd/gevorderd 18+ DP19 Lorenzo Koppenaal inschrijven
Woensdag 
17:00 - 18:15 Klassiek Ballet vergevorderd/prof 18+ MGR Nicolas Rapaic inschrijven
18:15 - 19:45 Modern Europees vergevorderd/prof 18+ MGR Marlieke Burghouts inschrijven
19:45 - 21:00 Modern Europees VOL gevorderd 18+ MGR Marlieke Burghouts inschrijven
21:00 - 22:15 Modern Europees  half gevorderd 18+ MGR Marlieke Burghouts inschrijven
18:45 - 19:30 Feldenkrais Vervallen alle niveaus 18+ DP20 Nicolas Rapaic inschrijven
18:45 - 20:00 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ DP20 Nicolas Rapaic inschrijven
18:30 - 19:45 Afro Dance beginners 18+ DPTZ Eva Scherpenisse inschrijven
19:45 - 21:00 Afro Contemporary half gevorderd 18+ DPTZ Eva Scherpenisse inschrijven
21:00 - 22:15 Afro Bootcamp Start in 2021 alle niveaus 18+ DPTZ Eva Scherpenisse inschrijven
17:15 - 18:15 Klassiek Ballet beginners 16+ DP19 Jacqueline Back inschrijven
18:30 - 19:30 Klassiek Ballet VOL beginners met ervaring 18+ DP19 Jacqueline Back inschrijven
19:30 - 20:45 Klassiek Ballet VOL half gevorderd 18+ DP19 Jacqueline Back inschrijven
20:45 - 22:00 Modern VOL gevorderd 18+ DP19 Jacqueline Back inschrijven
20:00 - 21:15 Floorwork alle niveaus 18+ DP20 Laisvie Ochoa inschrijven
21:15 - 22:15 Choreography & New Media min. half gevorderd 16+ DP20 Laisvie Ochoa inschrijven
Donderdag
09:30 - 10:30 Barre Floor Klassiek Ballet (conditie&houding) beginners 18+ MGR Tomomi Murata inschrijven
10:30 - 11:45 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ MGR Tomomi Murata inschrijven
19:45 - 21:00 Modern Europees VOL half gevorderd 18+ MGR Juultje Kranen inschrijven
21:00 - 22:15 Modern Europees VOL beginners 18+ MGR Juultje Kranen inschrijven
11:00 - 12:00 Dansconditie alle niveaus 55+ DP20 Trudy van Velsen inschrijven
12:30 - 13:45 V-Dance alle niveaus 16+ DP19 Trudy van Velsen inschrijven
17:15 - 18:30 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ DP20 Jacqueline Back inschrijven
18:45 - 20:00 Klassiek Ballet VOL gevorderd 18+ DP19 Jacqueline Back inschrijven
20:00 - 20:30 Spitzen min. half gevorderd 18+ DP19 Jacqueline Back inschrijven
20:30 - 21:45 Klassiek Ballet VOL half gevorderd 18+ DP19 Jacqueline Back inschrijven
18:30 - 20:00 Dance On Stage min. half gevorderd 16-25 DP20 Caty Wijmans inschrijven
Vrijdag
08:30 - 09:30 Dansconditie VOL half gevorderd 18+ MGR Wijnand Karel inschrijven
09:30 - 10:30 Dansconditie VOL half gevorderd 18+ MGR Wijnand Karel inschrijven
10:30 - 11:45 Dansconditie VOL gevorderd 18+ MGR Wijnand Karel inschrijven
19:00 - 20:15 Modern Jazz, Horton gevorderd 18+ MGR Michael Lubbers inschrijven
11:30 - 12:30 PilatesVervallen alle niveaus 18+ DP20 Linda van Biljouw inschrijven
17:30 - 18:45 Urban Contemporary alle niveaus 16+ DP19 Rosanne Bakker inschrijven
18:45 - 20:00 Fusion 10xJazz, 10xModern, 10xUrban,  6xUrban Cont. beginners 18+ DP19 Rosanne Bakker inschrijven
20:00 - 21:15 Modern half gevorderd 18+ DP19 Rosanne Bakker inschrijven
Zaterdag
10:00 - 11:00 Urban Contemporary Vervallen alle niveaus 18+ DP19 Stacey Huijbers inschrijven
11:00 - 12:00 Pilates Essentials Les start januari 2021 beginners 18+ CC Anne Marie Verhoeven inschrijven
Zondag
10:00 - 11:15 Modern beginners 18+ MGR Juultje Kranen inschrijven
11:15 - 12:30 Modern Jazz gevorderd 18+ MGR Juultje Kranen inschrijven
Studio Monseigneur
Studio Domplein
Studio Cultuurcampus