Rooster alle lessen 2020-2021

Locaties

MGR = Monseigneur van de Weteringstraat 13a
DP19 = Domplein 4 zaal 19
DP20 = Domplein 4 zaal 20
CC = Cultuurcampus Vleuterweide

Dag Begintijd Eindtijd Stijl Niveau Leeftijd Locatie Docent
Maandag
maandag 9:30 10:30 Dansconditie alle niveaus 18+ MGR Lenna Schouten
maandag 10:30 11:45 Basis Modern beginners 18+ MGR Lenna Schouten
maandag 12:00 13:00 Ouderen Les beginners 60+ MGR Lenna Schouten
maandag 15:00 15:45 Kleuterdans alle niveaus 4-6 jaar MGR Hanna van der Gaag
maandag 15:45 16:45 Kinderdans alle niveaus 6-8 jaar MGR Hanna van der Gaag
maandag 16:45 18:00 Selectieklas - Leren, Creëren, Presenteren min. half gevorderd 8-12 jaar MGR Hanna van der Gaag
maandag 18:30 19:45 Modern Limón-Based beginners met ervaring 18+ MGR Lorenzo Koppenaal
maandag 19:45 21:00 Modern Limón-Based half gevorderd 18+ MGR Lorenzo Koppenaal
maandag 21:00 22:15 Modern Limón-Based en Compositie gevorderd 18+ MGR Lorenzo Koppenaal
maandag 19:15 20:15 Jazz Workout alle niveaus 40+ DP19 Stephanie Bonnet
maandag 20:15 21:30 Jazz gevorderd 18+ DP19 Stephanie Bonnet
maandag 21:30 22:00 Musicaldans gevorderd 18+ DP19 Stephanie Bonnet
maandag 17:15 18:30 Modern beginners 18+ DP20 Lenna Schouten
maandag 18:30 20:00 Modern Danstraining vergevorderd/prof 18+ DP21 Lenna Schouten
maandag 20:00 21:30 Productiegroep Moderne Theaterdans gevorderd 18+ DP22 Lenna Schouten
Dinsdag
dinsdag 9:00 10:00 Pilates beginners 18+ MGR Petra van Nieuwburg
dinsdag 10:00 11:00 Pilates half gevorderd 18+ MGR Petra van Nieuwburg
dinsdag 14:15 15:45 Klassiek Ballet vergevorderd/prof 18+ MGR Alfredo Fernandez
dinsdag 15:45 17:00 Dance From The Inside gevorderd 18+ MGR Alfredo Fernandez
dinsdag 17:15 18:30 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ MGR Tomomi Murata
dinsdag 18:30 19:45 Klassiek Ballet gevorderd 18+ MGR Tomomi Murata
dinsdag 19:45 21:00 Modern Jazz beginners 18+ MGR Kiki Boot
dinsdag 21:00 22:15 Modern Jazz half gevorderd 18+ MGR Kiki Boot
dinsdag 10:00 11:00 Dansconditie alle niveaus 50+ DP20 Laisvie Ochoa
dinsdag 11:00 12:00 Inclusieve Dans met en zonder Handicap alle niveaus 16+ DP20 Laisvie Ochoa
dinsdag 16:00 17:00 Modern half gevorderd 10-12 jaar DP20 Stacey Huijbers
dinsdag 17:00 18:15 Modern beginners 12-16 jaar DP20 Stacey Huijbers
dinsdag 18:15 19:15 Afro Contemporary beginners 18+ DP20 Stacey Huijbers
dinsdag 19:15 20:30 Jazz half gevorderd 18+ DP20 Stacey Huijbers
dinsdag 20:30 21:45 Modern Jazz half gevorderd 18+ DP20 Stacey Huijbers
dinsdag 16:15 17:15 Klassiek Ballet beginners 12-16 jaar DP19 Jacqueline Back
dinsdag 17:15 18:30 Klassiek Ballet beginners met ervaring 16-21 jaar DP19 Jacqueline Back
dinsdag 18:30 19:00 Spitzen half gevorderd 16-21 jaar DP19 Jacqueline Back
dinsdag 19:00 20:15 Modern Cunningham-Based beginners 18+ DP19 Lorenzo Koppenaal
dinsdag 20:15 21:30 Modern Cunningham-Based half gevorderd 18+ DP19 Lorenzo Koppenaal
dinsdag 18:30 22:30 Flamenco alle niveaus 18+ DPTZ
Woensdag
woensdag 9:00 9:45 Dansen met je Kind alle niveaus 2-3 jaar MGR Hanna van der Gaag
woensdag 9:45 10:30 Peuterdans alle niveaus 2-3 jaar MGR Hanna van der Gaag
woensdag 14:30 15:15 Kleuterdans alle niveaus 4-6 jaar MGR Claudia Scaringella
woensdag 15:15 16:00 Kinderdans alle niveaus 6-8 jaar MGR Claudia Scaringella
woensdag 18:30 19:45 Modern Europees vergevorderd/prof 18+ MGR Marlieke Burghout
woensdag 19:45 21:00 Modern Europees gevorderd 18+ MGR Marlieke Burghout
woensdag 21:00 22:15 Modern Europees half gevorderd 18+ MGR Marlieke Burghout
woensdag 16:15 17:00 Kleuterdans alle niveaus 4-6 jaar CC Tamara Brusse
woensdag 17:00 18:00 Streetdance/Hiphop alle niveaus 7-10 jaar CC Tamara Brusse
woensdag 14:30 15:15 Kleuterdans alle niveaus 4-6 jaar DP19 Stephanie Bonnet
woensdag 15:15 16:15 Kinderdans alle niveaus 6-8 jaar DP19 Stephanie Bonnet
woensdag 16:15 17:15 Modern/Klassiek half gevorderd 8-10 jaar DP19 Stephanie Bonnet
woensdag 17:15 18:30 Selectieklas minimaal half gevorderd 11-16 jaar DP19 Stephanie Bonnet
woensdag 18:30 19:15 Feldenkrais alle niveaus 18+ DP19 Nicolas Rapaic
woensdag 19:15 20:45 Klassiek Ballet vergevorderd/prof 18+ DP19 Nicolas Rapaic
woensdag 18:30 19:45 Afro Dance beginners 18+ DPTZ Eva Scherpenisse
woensdag 19:45 21:00 Afro Contemporary half gevorderd 18+ DPTZ Eva Scherpenisse
woensdag 21:00 22:15 Afro Bootcamp alle niveaus 18+ DPTZ Eva Scherpenisse
woensdag 17:15 18:15 Klassiek Ballet beginners 16+ DP20 Jacqueline Back
woensdag 18:45 19:45 Klassiek Ballet beginners met ervaring 18+ DP20 Jacqueline Back
woensdag 19:45 21:00 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ DP20 Jacqueline Back
woensdag 21:00 22:15 Modern gevorderd 18+ DP20 Jacqueline Back
woensdag 18:45 20:00 Choreography & New Media min. half gevorderd 16+ DP19 Laisvie Ochoa
woensdag 20:00 21:00 Floorwork beginners 18+ DP19 Laisvie Ochoa
woensdag 21:00 22:15 Floorwork half gevorderd 18+ DP19 Laisvie Ochoa
Donderdag
donderdag 9:30 10:30 Barre Floor Klassiek Ballet (conditie&houding) beginners 18+ MGR Tomomi Murata
donderdag 10:30 11:45 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ MGR Tomomi Murata
donderdag 16:00 17:00 Modern beginners 10-12 jaar MGR Juultje Kranen
donderdag 17:00 18:15 Dance On Stage min. half gevorderd 12-16 jaar MGR Juultje Kranen
donderdag 18:30 19:45 Klassiek Ballet beginners 12-16 jaar MGR Juultje Kranen
donderdag 19:45 21:00 Modern Europees half gevorderd 18+ MGR Juultje Kranen
donderdag 21:00 22:15 Modern Europees beginners 18+ MGR Juultje Kranen
donderdag 11:00 12:00 Ouderen alle niveaus 60+ DP20 Trudy van Velsen
donderdag 12:30 13:45 Dans voor Verstandelijk Beperkten alle niveaus 20+ DP20 Trudy van Velsen
donderdag 14:00 15:15 Dansmix alle niveaus 8-10 jaar DP20
donderdag 15:15 16:15 Dansmix alle niveaus 6-8 jaar DP20
donderdag 17:30 18:30 Pilates/Floor Barre alle niveaus 18+ DP20 Jacqueline Back
donderdag 18:45 20:00 Klassiek Ballet gevorderd 18+ DP20 Jacqueline Back
donderdag 20:00 20:30 Spitzen min. half gevorderd 18+ DP20 Jacqueline Back
donderdag 20:30 21:45 Klassiek Ballet half gevorderd 18+ DP20 Jacqueline Back
donderdag 16:00 17:00 Hiphop/Streetdance beginners 10-12 jaar DP19 Caty Wijmans
donderdag 17:00 18:30 Dance On Stage min. half gevorderd 12-16 jaar DP19 Caty Wijmans
donderdag 18:30 20:00 Dance On Stage min. half gevorderd 16-25 DP19 Caty Wijmans
donderdag 18:15 19:15 Tapdans beginners 16+ DPTZ
donderdag 19:15 20:15 Tapdans half gevorderd 16+ DPTZ
donderdag 20:15 21:30 Tapdans gevorderd 16+ DPTZ
Vrijdag
vrijdag 9:00 10:00 Dansconditie half gevorderd 18+ MGR Wijnand Karel
vrijdag 10:00 11:15 Dansconditie gevorderd 18+ MGR Wijnand Karel
vrijdag 15:30 16:15 Kleuterdans alle niveaus 4-6 jaar MGR Tamara Brusse
vrijdag 16:15 17:15 Dansmix alle niveaus 6-8 jaar MGR Tamara Brusse
vrijdag 17:15 18:15 Dansmix alle niveaus 8-10 jaar MGR Tamara Brusse
vrijdag 19:00 20:00 Modern Horton beginners 18+ MGR Michael Lubbers
vrijdag 20:00 21:15 Modern Horton half gevorderd 18+ MGR Michael Lubbers
vrijdag 11:30 12:30 Pilates alle niveaus 18+ DP20 Linda van Biljouw
vrijdag 16:15 17:15 Breakdance alle niveaus 7-9 jaar DP20 Miquel Kapel
vrijdag 17:15 18:15 Breakdance alle niveaus 10-12 jaar DP20 Miquel Kapel
vrijdag 18:15 19:15 Breakdance alle niveaus 13-17 jaar DP20 Miquel Kapel
vrijdag 19:30 22:00 Iers Soft Shoe en Hard Shoe, Sean Noss, Gaelic alle niveaus 18+ DP20
vrijdag 15:30 16:30 Streetdance alle niveaus 8-10 jaar DP19 Rosanne Bakker
vrijdag 16:30 17:30 Urban Mix alle niveaus 10-12 jaar DP19 Rosanne Bakker
vrijdag 17:30 18:45 Urban Contemporary alle niveaus 16+ DP19 Rosanne Bakker
vrijdag 18:45 20:00 Fusion 10xJazz, 10xModern, 10xUrban,  6xUrban Cont. beginners 18+ DP19 Rosanne Bakker
vrijdag 20:00 21:15 Modern half gevorderd 18+ DP19 Rosanne Bakker
Zaterdag
zaterdag 9:15 10:00 Peuterdans alle niveaus 2-3 jaar MGR Nancy Kruytzer
zaterdag 10:00 10:45 Kleuterdans alle niveaus 4-5 jaar MGR Nancy Kruytzer
zaterdag 10:45 11:30 Kleuterdans alle niveaus 5-6 jaar MGR Nancy Kruytzer
zaterdag 11:30 12:30 Kinderdans alle niveaus 6-8 jaar MGR Nancy Kruytzer
zaterdag 9:00 9:45 Kleuterdans - groep 1 en 2 alle niveaus 4-6 jaar CC Tamara Brusse
zaterdag 9:45 10:45 Dansmix - groep 3 en 4 alle niveaus 6-8 jaar CC Tamara Brusse
zaterdag 10:45 11:45 Dansmix - groep 5 en 6 alle niveaus 8-10 jaar CC Tamara Brusse
zaterdag 11:45 12:45 Dansmix - groep 7 en 8 alle niveaus 10-12 jaar CC Tamara Brusse
zaterdag 9:00 9:45 Dansen met je Kind alle niveaus 2-3 jaar CC Nog onbekend
zaterdag 9:45 10:30 Peuterdans alle niveaus 2-3 jaar CC Nog onbekend
zaterdag 10:00 11:00 Urban Contemporary alle niveaus 18+ DP19 Stacey Huijbers
zaterdag 11:00 12:00 Streetjazz alle niveaus 12-16 jaar DP19 Stacey Huijbers
zaterdag 9:00 9:45 Peuterdans alle niveaus 2-3 jaar DP20 Nog onbekend
zaterdag 9:45 10:30 Kleuterdans alle niveaus 4-6 jaar DP20 Nog onbekend
zaterdag 10:30 16:30 Het Auditie atelier alle niveaus 5-18 jaar N.t.b. Nog onbekend
Zondag
zondag 10:00 11:15 Modern beginners 18+ MGR Juultje Kranen
zondag 11:15 12:30 Modern Jazz gevorderd 18+ MGR Juultje Kranen
zondag 13:00 16:00 Het Danstraject - Danser Willen Worden min. half gevorderd 12-18 jaar MGR div. docenten